Medewerkers

Sardes bestaat uit een groep enthousiaste professionals die vanuit verschillende disciplines en achtergronden willen bijdragen aan verbetering van onderwijs, opvang en zorg. In onze multidisciplinaire aanpak werken onderwijskundigen, psychologen, taalwetenschappers en sociologen samen. Dat doen wij naargelang uw vraag om advies, coaching, projectmanagement, training of onderzoek. Wij zijn overtuigd van het belang van samenwerken. Dat doen we niet alleen vanuit onze multidisciplinaire aanpak, maar ook door samen te werken met andere organisaties. We hebben in de loop der jaren een groot netwerk opgebouwd met partners uit beleid en praktijk.

Herman van Holt
MEM Hermann van Holt
Directeur
h.van.holt@sardes.nl
Bekijk profiel
Jeroen Aarssen
Dr Jeroen Aarssen
Adviseur / procesbegeleider
j.aarssen@sardes.nl
Bekijk profiel
Sandra Beekhoven
Dr Sandra Beekhoven
Senior onderzoeker / adviseur
s.beekhoven@sardes.nl
Bekijk profiel
Harriët van den Berg
Harriët van den Berg
Secretariaat
secretariaat@sardes.nl
Bekijk profiel
Ad Bijlaard
Ad Bijlard
Senior adviseur
a.bijlard@sardes.nl
Bekijk profiel
Lilian van der Bolt
Dr Lilian van der Bolt
Trainer / procesbegeleider
l.van.der.bolt@sardes.nl
Bekijk profiel
Carolien Bongers
Carolien Bongers
Communicatie
c.bongers@sardes.nl
Bekijk profiel
Denise Bontje
Drs Denise Bontje
Procesbegeleider / trainer
d.bontje@sardes.nl
Bekijk profiel
Kees Broekhof
Drs Kees Broekhof
Senior adviseur / trainer
k.broekhof@sardes.nl
Bekijk profiel
Hans Christiaanse
Hans Christiaanse
Senior adviseur
h.christiaanse@sardes.nl
Bekijk profiel
Hester Heerdink
Drs Hester Heerdink
Adviseur
h.heerdink@sardes.nl
Bekijk profiel
Rianne Heijmans
Rianne Heijmans
Office manager
r.heijmans@sardes.nl
Bekijk profiel
Anne Hoogenboom
Anne Hoogenboom
Adviseur
a.hoogenboom@sardes.nl
Bekijk profiel
Karin Hoogeveen
Dr Karin Hoogeveen
Senior adviseur / onderzoeker
k.hoogeveen@sardes.nl
Bekijk profiel
IJsbrand Jepma
Dr IJsbrand Jepma
Senior onderzoeker / adviseur
ij.jepma@sardes.nl
Bekijk profiel
Paul Kooiman
Drs Paul Kooiman
Senior adviseur / procesbegeleider
p.kooiman@sardes.nl
Bekijk profiel
Dr Joke Kruiter
Dr Joke Kruiter
Senior onderzoeker/adviseur
j.kruiter@sardes.nl
Bekijk profiel
Jan Maarse
Jan Maarse MSc
Adviseur
j.maarse@sardes.nl
Bekijk profiel
René Melisse
Drs René Melisse
Adviseur / trainer
r.melisse@sardes.nl
Bekijk profiel
Robine Mens
Robine Mens
Junior adviseur
r.mens@sardes.nl
Bekijk profiel
Irma Miedema
Drs Irma Miedema
Senior onderzoeker / adviseur
i.miedema@sardes.nl
Bekijk profiel
Paulien Muller
Dr Paulien Muller
Senior onderzoeker / adviseur
p.muller@sardes.nl
Bekijk profiel
Maryse Nijhof-Broek
Drs Maryse Nijhof-Broek
Adviseur
m.nijhof@sardes.nl
Bekijk profiel
Patricia Oosterman
Patricia Oosterman
Facilitair medewerker
P.Oosterman@sardes.nl
Bekijk profiel
Janneke Schilder
Drs Janneke Schilder
junior adviseur
j.schilder@sardes.nl
Bekijk profiel
Tanja Schulting
Tanja Schulting
Projectmedewerker
t.schulting@sardes.nl
Bekijk profiel
Frank Studulski
Drs Frank Studulski
Senior adviseur / procesbegeleider
f.studulski@sardes.nl
Bekijk profiel
Drs Malou Stoop
Drs Malou Stoop
Projectmedewerker
m.stoop@sardes.nl
Bekijk profiel
Marianne van Teunenbroek
Drs Marianne van Teunenbroek
Adviseur / trainer
m.van.teunenbroek@sardes.nl
Bekijk profiel
Jos Tollenaar
Jos Tollenaar
Coördinator financiën
j.tollenaar@sardes.nl
Bekijk profiel
Karin Vaessen
Drs Karin Vaessen
Senior adviseur / procesbegeleider
k.vaessen@sardes.nl
Bekijk profiel
Karin vander Heyden
Dr Karin Vander Heyden
Junior adviseur
k.vanderheyden@sardes.nl
Bekijk profiel
Tessa van Velzen
Tessa van Velzen
Adviseur
t.vanvelzen@sardes.nl
Bekijk profiel
Heleen Versteegen
Drs Heleen Versteegen
Senior adviseur / trainer
h.versteegen@sardes.nl
Bekijk profiel
Fiona van Wierst
Fiona van Wierst
Facilitair medewerker
f.van.wierst@sardes.nl
Bekijk profiel
Puk Witte
Drs Puk Witte
Adviseur
p.witte@sardes.nl
Bekijk profiel
TINK-projectbureau
TINK-projectbureau

tink@sardes.nl
Bekijk profiel
Erkende kwaliteit bij Sardes