Medewerkers

Sardes bestaat uit een groep enthousiaste professionals die vanuit verschillende disciplines en achtergronden willen bijdragen aan verbetering van onderwijs, opvang en zorg. In onze multidisciplinaire aanpak werken onderwijskundigen, psychologen, taalwetenschappers en sociologen samen. Dat doen wij naargelang uw vraag om advies, coaching, projectmanagement, training of onderzoek. Wij zijn overtuigd van het belang van samenwerken. Dat doen we niet alleen vanuit onze multidisciplinaire aanpak, maar ook door samen te werken met andere organisaties. We hebben in de loop der jaren een groot netwerk opgebouwd met partners uit beleid en praktijk.

Heleen Versteegen
Drs Heleen Versteegen
Directeur
h.versteegen@sardes.nl
+31619482743
Bekijk profiel
Harriët van den Berg
Harriët van den Berg
Secretariaat
secretariaat@sardes.nl
Bekijk profiel
Kees Broekhof
Drs Kees Broekhof
Senior adviseur / trainer
k.broekhof@sardes.nl
+31614968090
Bekijk profiel
Lotte ten Berge
Lotte ten Berge
Communicatiemedewerker
l.ten.berge@sardes.nl
+31650814038
Bekijk profiel
Hans Christiaanse
Hans Christiaanse
Senior adviseur
h.christiaanse@sardes.nl
+31612743316
Bekijk profiel
Ruben van Esch
Ruben van Esch
Onderzoeker / adviseur
r.van.esch@sardes.nl
+31646806108
Bekijk profiel
Rianne Heijmans
Rianne Heijmans
Officemanager
r.heijmans@sardes.nl
+31658853056
Bekijk profiel
Emiel Helmich
Emiel Helmich
Onderzoeker / adviseur
e.helmich@sardes.nl
Bekijk profiel
Herman van Holt
MEM Hermann van Holt
Coördinator Innovatie & Ontwikkeling
h.van.holt@sardes.nl
+31619231656
Bekijk profiel
Froukje Hoobroeckx
Froukje Hoobroeckx
Adviseur / onderzoeker
f.hoobroeckx@sardes.nl
Bekijk profiel
Karin Hoogeveen
Dr Karin Hoogeveen
Senior adviseur / onderzoeker
k.hoogeveen@sardes.nl
+31644669047
Bekijk profiel
Esmee Hornstra
Esmee Hornstra
Adviseur
e.hornstra@sardes.nl
Bekijk profiel
IJsbrand Jepma
Dr IJsbrand Jepma
Senior onderzoeker / adviseur
ij.jepma@sardes.nl
+31619937786
Bekijk profiel
Dr Joke Kruiter
Dr Joke Kruiter
Senior onderzoeker/adviseur
j.kruiter@sardes.nl
+31619734876
Bekijk profiel
Marcel Mans
Marcel Mans
Financieel medewerker
m.mans@sardes.nl
Bekijk profiel
Paulien Muller
Dr Paulien Muller
Senior onderzoeker / adviseur
p.muller@sardes.nl
+31648126288
Bekijk profiel
Patricia Bansie-Oosterman
Patricia Bansie-Oosterman
Facilitair medewerker
P.Oosterman@sardes.nl
Bekijk profiel
Sanne Spiero
Sanne Spiero MPhil
Adviseur / onderzoeker
s.spiero@sardes.nl
+31630150968
Bekijk profiel
Frank Studulski
Drs Frank Studulski
Senior adviseur / procesbegeleider
f.studulski@sardes.nl
Bekijk profiel
Tanja Tahalele
Tanja Tahalele
Projectondersteuner
t.tahalele@sardes.nl
Bekijk profiel
Jos Tollenaar
Jos Tollenaar
Coördinator financiën
j.tollenaar@sardes.nl
Bekijk profiel
Karin Vaessen
Drs Karin Vaessen
Senior adviseur / procesbegeleider
k.vaessen@sardes.nl
+31619943759
Bekijk profiel
Karin vander Heyden
Dr Karin Vander Heyden
Onderzoeker / adviseur
k.vanderheyden@sardes.nl
Bekijk profiel
Fiona van Wierst
Fiona van Wierst
Facilitair medewerker
f.van.wierst@sardes.nl
Bekijk profiel
Carlijn Waaijer
Carlijn Waaijer
Projectmedewerker
c.waaijer@sardes.nl
Bekijk profiel
Iris Wierdsma
Iris Wierdsma
Onderzoeker / adviseur
i.wierdsma@sardes.nl
Bekijk profiel
Alles is gezondheid
Alles is Gezondheid
Programmabureau
info@allesisgezondheid.nl
Bekijk profiel
Karen van Ruiten
Karen van Ruiten
Programmadirecteur
Bekijk profiel
Janny de Boer
Janny de Boer
Netwerkadviseur
Bekijk profiel
Ornella van der Ende
Ornella van der Ende
Contentspecialist
Bekijk profiel
Tialda Fongers
Tialda Fongers
Officemanager
Bekijk profiel
Cuno de Haas
Cuno de Haas
Communicatieadviseur
Bekijk profiel
Fook Hali
Fook Hali
Communicatieadviseur
Bekijk profiel
Wico Mulder
Wico Mulder
Netwerkadviseur (Mentale) Gezondheid & Zorg
Bekijk profiel
Merel Spijkerman
Merel Spijkerman
Programma-adviseur
Bekijk profiel
Erkende kwaliteit bij Sardes