Het is gelukt om de wervingsposters op te hangen in de school. Maar omdat de school een ‘geen-poster’ beleid heeft zijn de meeste posters weer van de muren afgehaald. Er hangen nog wel een paar posters in verschillende klassen.
Een aantal leden van het Peer Power Team zijn verder naar de kunstdocenten gegaan om hun idee over de boekenleggers te delen. Helaas is dat minder goed gelukt dan gehoopt. De kunstdocenten begrepen niet helemaal wat van hen verwacht werd. In goed overleg met de begeleider van het Peer Power Team wordt besloten dat zij het de kunstdocenten nogmaals vraagt.
Om niet stil te blijven zitten, besluit het team alvast verder te gaan met een andere activiteit. Een activiteit die aansluit bij het belangrijkste doel volgens het Peer Power Team van het Cals College: De helft van de leerlingen weet hoe zij een goed boek voor henzelf uit de bieb kan uitkiezen.
Er wordt besloten, we gaan een ‘Leessmaaktest’ ontwikkelen!
WORDT VERVOLGD!